Nebankovní půjčky vítězí díky rychlosti

Na poli úvěrů českým bankám stále více konkurují nebankovní společnosti. Nabízí totiž něco, s čím se v bance příliš nesetkáte – a to především rychlý servis a vstřícný přístup. I představa, že úvěr v bance je levnější a celkově výhodnější než nebankovní půjčka, už tak docela neplatí. Například spotřebitelský úvěr můžete u některých nebankovních společností pořídit levněji než ve velké bance. Tak proč si cestu za penězi komplikovat zbytečnou byrokracií a čekáním?

Nebankovní půjčky ihned šetří váš čas, je jen třeba zvolit tu správnou společnost. V dnešní pestré a nepřehledné nabídce úvěrů se taková volba může podobat hledání jehly v kupce sena. Proto je dobré obrátit se na odborníky, kteří tyto informace sdružují na jednom místě. Příkladem mohou být důvěryhodné srovnávací portály nebo nezávislé testy.  V roce 2013 uskutečnilo Evropské sdružení pro ochranu práv spotřebitelů UMBRELLA rozsáhlý test nebankovních úvěrů. Jeho vítězem se stala společnost TGI Money a.s., která poskytuje rychlé nebankovní půjčky ihned s vyřízením online.

Společnost TGI Money a.s. na českém finančním trhu není žádným nováčkem. Již od roku 2005 poskytuje půjčky se zástavou nemovitosti, tzv. americké hypotéky. Své dlouholeté zkušenosti promítla i do svých produktů, které velmi rychle pomáhají řešit vaši finanční situaci. Ať už chcete stavět dům, rozjet podnikání nebo jen potřebujete více peněz do výplaty, Hypopůjčka je ideální řešení. Získáte ji bez ručitele a zbytečné administrativy. Nenahlíží se do registru a není ani třeba dokládat příjem.

Zástava nemovitosti klientovi umožňuje získat podstatně vyšší půjčku s nižším úrokem. Hypopůjčka od TGI Money a.s. je proto velmi výhodná, dokonce výhodnější než běžný spotřebitelský úvěr v bance nebo kreditní karta. Hypopůjčka je rychlý úvěr, se kterým získáte peníze ihned na účet.  Stačí vyplnit online žádost a do 24 hodin se dozvíte, zda byla vaše půjčka předběžně schválena. Pak už jen doladíte detaily s obchodním zástupcem společnosti, podepíšete smlouvu o půjčce a společnost vám do 14 dnů zašle peníze na účet.